Oczyszczanie metali - Piroliza

W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę o oczyszczanie elementów stalowych i aluminiowych metodą pirolizy. Wykorzystujemy do tego celu specjalny piec pirolityczny, w którym zachodzi termiczny rozkład związków organicznych w temperaturze 400–480ºC (komora oczyszczania). Powstałe w wyniku tego procesu gazy spalane są dodatkowo w temp. 850–920ºC w komorze spalania, która jest integralną częścią pieca. W efekcie na zewnątrz zostają uwalniane tylko nieszkodliwe ekologicznie produkty spalania. Co ważne, piroliza nie odkształca i nie zmienia właściwości materiału poddanego temu procesowi . Cały proces cechuje się niezawodnością i efektywnością, a przede wszystkim jest ekologiczny.

Metoda pirolizy stosowana jest z powodzeniem na całym świecie. Jej ekologiczny aspekt został zauważony i doceniony szczególnie w krajach Europy Zachodniej i Skandynawii, gdzie pirolizę stosuje się m.in. do oczyszczania zawieszek w lakierniach proszkowych i mokrych, i do wypalania farb z detali stalowych i z detali aluminiowych pomalowanych proszkowo.

 

Czyścimy elementy: 

- elementy wyposażenia lakierni (zawieszki lakiernicze, kraty, haki, wózki, kosze, prowadnice, elementy mocujące, systemy transportu)

- elementy metalowe wadliwie polakierowane,

- konstrukcje stalowe (ogrodzenia, balustrady, lampy, części samochodów i maszyn, profile i blachy, armatura przemysłowa),

- felgi samochodów osobowych oraz ciężarowych,

- ramy motocyklowe oraz rowerowe,

- elementy zabrudzone tłuszczami takie jak wózki, formy piekarnicze,

- oraz wiele innych.

 

Projektowanie, pozycjonowanie stron Ełk seo 2 kn45 – fc.pl 

Projektowanie, pozycjonowanie stron Suchań seo 2 kn45 – ehost.pl 

lx8/23.02.seb.